شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

رسانه یوشنا

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

بررسی vpn و معرفی سایت منو وی پی ان برای خرید وی پی ان

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فناوری اغلب افراد روزانه با اینترنت و شبکه های اجتماعی و فضای مجازی سرکار ودارند، به گونه ای مه اکثریت کسب و کارها از این طریق به تبلیغ خدمات و محصولات خود می پردازند، اما برخی از کشورها از ججله ایران امکان دسترسی به بعضی شبکه ها و سایت های اینترنتی را که برخلاف فرهنگ حاکم بر کشورشان است را مسدود کرده اند لذا اغلب کاربران برای این که بتوانند به این شبکه ها دسترسی پیدا کنند اقدام به خرید وی پی ان می کنند.

سایت منو وی پی ان با سابقه بسیار بالایی که دارد و با توجه به اینکه سرور های بسیاری از کشورهای مختلف دارد می تواند بهترین انتخاب باشد.

http://bayanbox.ir/view/2025082463682576923/sv.jpg

خرید vpn از سایت منو وی پی ان

Vpn نوعی شبکه خصوصی مجازی است که با متصل شدن به ان اطلاعات را از سایت مورد نظر دریافت کرده و در دسترس کاربر قرار می دهد، در سرویس vpn برای این که ارتباط کاربر با شبکه های مسدود شده مخفی باقی بماند از رمزنگار و احراز هویت استفاده می شود،

با توجه به پیشرفت فناوری و گسترده شدن ارتباطات در دنیا، اغلب سازمان ها و شرکت های برای این که بتوانند در سطح بین المللی فعالیت کنند و کالا ها و خدمات خود را به تمام مردم جهان معرفی کنند نیاز دارند که بر روی شبکه های اینترنت فعالیت کنند، از سوی دیگر اغلب این سازمان ها علاوه بر سطح شهر و یا کشوری که در ان فعالیت دارند دارای نمایندگی هایی در سایر کشور ها هستند که بایستی بتوانند با روشی سریع و ایمن اطلاعات مورد نیاز را در اختیار این نمایندگی ها قرار دهند.

این سازمان های برای این منظور از خطوط اختصاصی که بر روی شبکه گسترده و عمومی اینترنت قرار دارد استفاده می کنند که تفاوت این خطوط در سرعت آن ها بر حسب ثانیه است.

برخورداری از خطوط اختصاصی این امکان را در اختیار سازمان قرار می دهد که اطلاعات و داده های محرمانه خود را با سرعت و امنیت بالا رد و بدل کند به گونه ای برای دیگر سازمان ها امکان دسترسی به این اطلاعات وجود ندارد.

اما اکنون این سوال پیش می آید که برای برخورداری از این خطوط اختصاصی به چه طریقی باید اقدام کرد؟

Vpn یکی از بهترین خطوط و شبکه اختصاصی است که کاربران با خرید آن می توانند به راحتی و ایمنی بالا با شبکه و سایر کاربران سازمان ارتباط برقرار کنند و اطلاعات و داده ها را رد و بدل نمایند.

از این شبکه های اینترنتی به صورت گسترده در تمامی ادارات و سازمان های مختلف در سراسر دنیا استفاده می شود.

http://bayanbox.ir/view/5268626901919026940/sv2.jpg

امنیت خرید VPN

با توجه به گسترده شدن اینترنت و فضای مجازی در هر زمینه و تجارتی که باشید نیاز است که از امنیت اطلاعات خود اطمینان کسب نمایید، که می توانید با خرید vpn امکان نفوذ و دسترسی به اطلاعات محرمانه شرکت و یا سازمان را توسط افراد دیگر به حداقل میزان ممکن برسانید. همچنین از طریق خرید vpn می توانید شبکه که بر روی آن فعالیت می کنید را اختصاصی کرده و از این طریق اطلاعات را در فضای امنی نگهداری کنید که برای این منظور می توان روش هایی از قبیل دیوار آتش- رمزنگاری- آی پی سک و... را مثال زد.

با خرید vpn از دو نوع کدگذاری برای امنیت اطلاعات شما می توان استفاده نمود که این دو روش به قرار ذیل است:

 1. کد گذاری به روش متقارن، که در این روش همزمان با اطلاعات رمز نیز ارسال می شود و رایانه گیرنده بعد از دریافت اطلاعات، کدها و رمزهای امنیتی را نیز ترجمه می نماید.
 2. در روش دوم از دو کلید استفاده می شود که یکی از ان ها برای رمز گذاری و دیگری برای بازخوانی می باشد که هر دوی آن ها از فضای مجازی و بستر اینترنت به صورت خصوصی استفاده می کنند که برای این منظور می توان خرید vpn برای تلفن همراه و رایانه های شخصی را مثال زد.


قبل از این که برای خرید فیلترشکن اقدام کنید حتما در مورد ان تحقیق و بررسی لازم را انجام دهید زیرا شما قرار است به کمک این سرویس دهنده اطلاعات و داده های محرمانه خود را رد و بدل کنید لذا باید از امنیت آن ها و عدم دسترسی سایر کاربران کاملا مطمئن باشید. سایت منو وی پی ان کار شما را از لحاظ امنیت و کیفیت راحت می کند.

ضمنا به هیچ عنوان استفاده از وی پی ان های رایگان را توصیه نمی کنیم زیرا این نوع VPN ها نه تنها از سرعت لازم برخوردار نیستند بلکه خطراتی را نیز به همراه دارند و می توانند به راحتی به برنامه های شخصی شما نفوذ پیدا کنند.

اجاره سند از سایت وثیقه فوری و سایت وثیقه ملکی به چه صورت است؟

کاربران گرامی امروز قصد داریم موضوع اجاره سند از سایت وثیقه فوری و سایت وثیقه ملکی را مورد بررسی قرار دهیم، پس با ما همراه ابشید.

قبل از بررسی هر موضوعی و این که اجاره ی سند با چه اهدافی صورت می گیرد و چه مشکلاتی را حل می کند، بهتر است به شرح چگونگی اجاره سند بپردازیم.

https://vasighemelki.com/wp-content/uploads/2020/12/1.jpg

اجاره سند چیست؟

شاید شما هم تا کنون با سوال اجاره ی سند چیست رو به رو شده باشید.پس برای پاسخ دهی کامل به این سوال تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

سند اجاره ای نوع خاصی از سند نیست و همان سند هایی است که افراد برای هر یک از ملک های خود دارد. در بسیاری از موارد دیده می شود که فرد متهم با تشخیص و بازرسی های پرونده توسط بازپرس، با قید وثیقه آزاد می شود. خب تصور کنید که فرد متهم سندی را که بازپرس با ارزش معینی مشخص کرده است را ندارد که به دادگاه ارائه داده و آزادی خود را بگیرد.

خب در چنین شرایطی اجراه سند با همان ارزش مخشص شده از یک مرکز و یا حوزه معتبر می تواند به مقدارقابل توجهی از مشکل متهم را حل کند.این تنها یکی از کاربردهای اجاره ی سند بود. اجاره سند برای وام، اجاره سند برای آزادی متهم و ... همگی می توانند در زیر مجموعه ی اجاره ی سندها قرار گرفته شوند.

اجاره ی سند می تواند برای هر یک از موارد گفته شده در قسمت زیر مورد استفاده قرار گرفته شود.

 • اجاره ی سند برای آزاد کردن زندانی و یا متهم
 • اجاره ی سند برای گرفتن مرخصی زندانی
 • سند برای استفاده های گمرکی
 • سند مورد نیاز جهت انجام کارهای مربوط به ممنوع الخروجی
 • و...

سایت وثیقه فوری vasighefori.com به شما این امکان را می دهد که در سریعترین زمان ممکن وثیقه یا سند مورد نیاز خود را تهیه کنید.

در تمامی موارد نام برده شده به اجاره ی سند نیاز است. و اگر افراد سند مورد نظر با ارزش مشخص را در دسترس نداشته باشند می توانند با استفاده از روش اجاره سند مشکل خودرا برطرف نمایند.

https://vasighemelki.com/wp-content/uploads/2020/12/2.jpg

تنظیم قرار داد برای اجاره سند چگونه انجام می شود؟

در سایت وثیقه ملکی vasighemelki.com کارشناسان خبره می توانند شما را در تهیه سند و وثیقه راهنمایی کنند.

تنظیم قرار داد برای اجاره ی سند نیز مانند هر قرارداد دیگری باید بین دو طرف ( طرفین قرارداد) توافق صورت بگیرد و تمام نکات موجود در توافق به صورت کتبی قید شده و به امضاء برسد.

شاید شما با بررسی یک نمونه قرارداد اجاره سند به طور کامل با این نوع قرار داد آشنا شوید، اما یک نکته بسیار مهم در این زمینه وجود دارد که هر نوعی شرطی که دراین قرار داد وجود دارد باید مکتوب شود.

توجه داشته باشید که در صورت ایجاد اشتباهات و... شرکت اجاره دهنده ی سند با مشکل رو به رو خواهد شد پس بهتر است تمام قرار دادهای بسته شده در این زمینه با دقت تمام تنظیم شود تا علاوه بر حفظ امتیازهای شرکت اجاره دهنده و ادامه ی فعالیت خود در این زمینه، دارایی فرد نیازمند وثیقه نیز به خطر نیفتاده و حفظ شود.

برای جلوگیری از هرگونه اشتباهی، در قرار دادها افراد کارشناس و متخصص اقدام به تنظیم دقیق و بدون مشکل قرار داد اجاره سند خواهند کرد تا طرفین قرارداد با هیچگونه ضرری رو به رو نشوند.افراد سودجوی بسیاری هستند که با استفاده از روش های مختلف دور زدن قوانین اجاره سند اقدام به کلاه برداری می کنند. در این قسمت از مقاله شما را با مهم ترین و رایج ترین قرارداد ها آشنا خواهیم کرد.

 • قراردادهایی که به صورت پیمانکاری بسته می شوند.
 • قراردادهایی که جهت مشکارکت در ساخت و ساز بین طرفیت بسته می شود.
 • قرارداد های مشارکت های مدنی
 • قرارداد های وثیقه ای که در قسمت های قبل نیز مثال زده شد.
 • انواع قراردادهایی که تحت عنوان مبایعه نامه و یا اجاره نامه شناخته می شوند.

شرایط اجاره سند برای آزادی متهم چیست؟

هنگامی که بازپرس یک پرونده پس ازبررسی پرونده به این نتیجه می رسد که امکان آزای متهم با قراردهی وثیقه وجود دارد، متهم می تواند با ارائه ی وثیقه ای با ارزش مشخص شده از زندان آزاد شود. در صورتی که فرد متهم، سندی با ارزش مشخص شده را در دسترس نداشته باشد می تواند اقدام به اجاره ی سند مورد نیاز خود کند.

یک سوال رایج که دراین ارتباط برای افراد به وجود می آید این است که قیمت اجاره سند چه مقدار است؟

خب در پاسخ به سوال هزینه اجاره سند باید گفت که عوالی زایادی در هزینه ی اجاره سند مورد نظر تاثیر گذار هستند. به عنوان مثال ارزش وثیقه ای که دادگاه برای آزادی متهم مشخص می کند می تواند در هزینه های موجود تاثیر بسزای داشته باشد.

https://vasighemelki.com/wp-content/uploads/2020/12/452.jpg

چه تفاوت های بین سند های رسمی و سند های عادی وجود دارد؟

با توجه به این که تفاوت های بسیاری بین سند رسمی و عادی وجود دارد و این که موضوع مقاله نیز اجاره ی سند می باشد و ممکن است این سوال برای افراد بسیاری به وجود آمده باشد، بهتر است تفاوت های بین این دو سند را به صورت کامل شرح دهیم.

به طور کلی تمامی اسنادی که در ایران وجود دارند با توجه به قوانین موجود به دو دسته ی کلی بهشرح زیر تقسیم می شوند.

 1. سند های رسمی

سندهای رسمی دارای سه ویژگی مهم شرح داده شده در قسمت پایین هستند.

 • اسناد رسمی در اداره ی ثبت احوال به ثبت رسیده شده اند.
 • اسناد رسمی در دفاتر اسناد رسمی نیز ثبت شده اند.
 • سند اسناد رسمی تحت نظر ماموران رسمی انجام شده و تمامی مراحل آن طبق قوانین و مقرارات اسلامی پیش می رود.
 1. سندهای عادی

تمامی اسناد که از قوانین شرح داده شده در قسمت قبل پیروی نکند را سند عادی می نامند.

انواع مختلف سند اجاره ای کدام اند؟

انواع سند اجاره ای کدام اند؟ این سوال بسیاری از افراد در ارتباط با نوع های مختلف سند های اجاره ای است و ما در این قسمت به صورت مختصر به انواع مختلف این سند ها اشاره خواهیم کرد.

سند های قطعی

مهم ترین ویژگی سند های قطعی، مالکیت سند است، یعنی انواع سندهای قطعی همانند سند مکان های مختلف تجاری، مسکونی و ... به صورت رسمی به نام یک فرد می باشد و سند مورد اشاره در دفاتر رسمی اسناد و ... به ثبت رسیده شده است.

سند های قول نامه ای ( مبایعه ای)

به سند هایی که شرایط سند های قطعی را ندارند و هنوز به صورت رسمی در دفاتر رسمی اسناد و... به ثبت رسیده نشده اند، سند های قول نامه ای گفته می شود.

سند های رهنی

یکی از انواع سند ها است و از گذشته های دور تا به حال در ازای دادن مال باارزشی همانند جواهرات و ... دریافت شده است. به به این نوع سند، سند های رهنی گفته می شود.

در انتها پیشنهاد می کنیم برای تهیه مدارک مورد نیاز خود به سایت های معتبر وثیقه فوری و سایت وثیقه ملکی مراجعه بفرمایید.

معرفی سرویس پرداخت در محل دانا حمل

پرداخت در محل دانا حمل

معرفی سرویس پرداخت در محل دانا حمل

امروزه با پیشرفت تکنولوژی امکان خرید مشتری بدون ثبت سفارش وجود دارد، افراد می‌ توانند هزینه کالای مورد نظر خود را به صورت پرداخت در محل با استفاده از درگاه های واسطه، سیستم های اعتباری، سایت های معتبر، درگاه های بانکی و … پرداخت کنند.

در فروشگاه های اینترنتی مهمترین مرحله خرید پرداخت صورتحساب توسط خریدار است، یکی از مهمترین روش هایی که اعتماد مشتریان جلب می کند، ارائه روش های مختلف برای پرداخت است. مشتریان اگر بتوانند در زمان تحویل کالا هزینه آن را پرداخت کنند، مطمئناً به آن سایت یا شرکت اعتماد خواهند کرد.شرکت دانا حمل با ارائه خدمت پرداخت درب منزل این امکان را در اختیار مشتریان قرار داده است که با خیالی اسوده کالای مورد نظر خود را خریداری کنند. ما در این مطلب می خواهیم درباره سرویس پرداخت در محل نکاتی را عنوان کنیم، به شما پیشنهاد می ‌کنیم که تا پایان با ما همراه باشید.

پرداخت بعد از تحویل کالا

روش های پرداخت توسط مشتری شامل پرداخت نقدی، پرداخت اقساطی، پرداخت درب منزل و پرداخت اعتباری می شود؛ هر کدام از این موارد ابزار خاص خود را می طلبد. برای مثال افرادی که پرداخت نقدی را انتخاب می کنند باید توسط درگاه های بانکی و یا واسطه هزینه کالا را بپردازند. یکی از سرویس‌های قابل اعتماد برای مشتری و فروشنده سرویس پرداخت در محل مشتری است؛ پرداخت در محل به معنای خریداری کالا از یک سایت است که مشتری باید بعد از دریافت کالا مبلغ را به پیک و یا نماینده فروشنده تحویل دهد.

ویژگی های سرویس پرداخت در محل چیست؟

انتخاب هر نوع از پرداخت ویژگی های خاص خود را دارد، ویژگی پرداخت درب منزل باعث بالا بردن اعتماد مشتریان و همین طور بالا رفتن بازده فروشگاه ها می شود. در این روش واریز نقدی تنها در زمان دریافت کالا در محل امکان پذیر است. در روش پرداخت درب منزل هیچ گونه پیش پرداخت آنلاین و یا حواله بانکی نیاز نیست،اصطلاحاً به این کار جمع ‌آوری هنگام تحویل می گویند. معاملاتی اینترنتی با استفاده از وجه نقد و یا سایر اشکال بدون وجه امکان پذیر از جمله استفاده از کارت های اعتباری امکان پذیر است، بنابراین نیازی نیست که حتماً پول به صورت نقدی و فیزیکی پرداخت شود. افراد می ‌توانند با فروشگاه هایی که ویژگی پرداخت در محل را برای فروش کالاهای خود اعمال نکرده‌ اند تماس بگیرند و انتظارات خود را بیان کنند.

ویژگی‌های مثبت پرداخت درب منزل

 1. فروشگاه هایی که از روش پرداخت درب منزل برای فروش کالاهای خود به صورت اینترنتی استفاده می کنند، معمولاً با افزایش اعتماد مشتری رو به رو می شوند. یکی از سیاست‌های فروشگاه های اینترنتی همین موضوع است، زیرا مشتری با دیدن و لمس کالا می تواند مبلغ را با اعتماد پرداخت کند. یکی از اصول مارکتینگ همین قضیه است که باعث جلب رضایت و اعتماد مشتری نسبت به فروشگاه می شود.
 2. کالاهایی که به تایید مشتری نیازمند هستند برای دریافت هزینه باید از روش پرداخت در محل استفاده کنند. فروشگاه های اینترنتی معتبر موظف هستند که از روش پرداخت درب منزل را برای مشتریان فعال کنند، برای مثال کالاهایی مانند لباس، کیف، کفش و … که نیازمند دیدن جنس و تایید مشتری هستند بهتر است که به صورت پرداخت در محل هزینه ان ها دریافت شود که فرد بعد از دیدن شکل ظاهری و تایید سایز برای پرداخت مبلغ اقدام کند.
 3. موارد سودمندی بسیاری در روش پرداخت درب منزل وجود دارد، یکی دیگر از موارد سودمند شرکت‌های ارائه دهنده خدمات هستند. برای مثال نیروی انسانی بیشتری برای انجام فروشگاه های اینترنتی مورد نیاز هستند این موضوع باعث اشتغال زایی در جامعه می‌شود. دانا حمل به افرادی که قصد خرید انلاین دارند اما نمیخواهند وجه را انلاین پرداخت کنن این امکان را می دهد که بعد از دریافت کالا و در محل گیرنده پرداخت صورت بگیرد.

ویژگی های منفی پرداخت در محل

 1. روش پرداخت درب منزل یا محل کار باعث از بین رفتن و دوری از روح فروش آنلاین می شود؛ این موضوع بدان معناست که جامعه روز به روز به سوی فروش آنلاین پیش می رود. معمولاً افرادی که چند خرید آنلاین موفق را تجربه می کنند، ترجیح می دهند که تمام کارهای فروش، دریافت و خرید مایحتاج زندگی را به صورت آنلاین انجام دهند. فروشگاه های بزرگی همچون آمازون پروسه تحویل کالا را امروزه توسط ربات ها طراحی کرده است، به این صورت که برای تحویل دادن کالا به مقصد دیگر نیازی به نیروهای انسانی نیست.
 2. نکته منفی دیگر در سیستم پرداخت در محل این است که برای بعضی از اجناس و کالاها نمی ‌توان از گزینه پرداخت در محل استفاده کرد. این ویژگی درباره کالاهایی که تاریخ انقضا دارند ایا اجناس خوراکی هستند صادق است؛ برای مثال افرادی که میوه و خوراکی سفارش می دهند نمی ‌توانند از خدمات پرداخت در محل بهره بگیرند، زیرا در صورت عدم خرید و عدم پرداخت پول به کالا خسارت وارد می شود و به هر دلیلی بازگشت کالا باعث خرابی آن می شود.
 3. یکی دیگر از نکات منفی خدمات پرداخت در محل مشتری این است که فردی که مامور تحویل کالا است و مبلغ را دریافت می کند، باید فردی قابل اعتماد باشد. اهمیت این موضوع در خدمات پرداخت در محل زمانی اشکار می شود که فروش در خارج از شهر و شهرستان باشد، بنابراین فروشگاه های اینترنتی حتماً باید از افراد معتمد برای کار کردن در این سیستم استفاده کنند.

سیستم پرداخت در محل مشتری

امروزه با توجه به شلوغی بازارها، خطر ابتلا به کرونا، آلودگی هوا، اتلاف وقت و انرژی، بسیاری از افراد به خرید اینترنتی روی آورده اند. کاربران فضای مجازی به سایت های فروشگاهی مراجعه کرده و محصولات مورد نیاز خود را از آن جا خریداری می ‌کنند، اما در قبال این اعتماد می خواهند که به فروشگاه ها خدمات پرداخت در محل را برای آن ها فعال کنند؛

شرکت دانا حمل ارایه دهنده سرویس ویژه فروشگاه های اینترنتی با نام حمل و نقد (cod) می باشد تفاوت سرویس COD دانا حمل با رقبای خود این است که فروشندگان کالا پس از عقد قرارداد با دانا حمل و ثبت شماره حسابشان در سامانه های پرداخت دانا حمل، مبالغ وصول شده کالاهای خود را آنلاین و مطابق با قوانین شاپرک در حساب های خود دریافت می کنند. و عملا مانند زمانی است که فروشنده دستگاه کارت خوان خود را به محل خریدار ارسال کرده.

در سال های اخیر یکی از اصلی ترین تقاضای مشتریان سرویس پرداخت در محل فروشگاه های اینترنتی است، زیرا یک پل ارتباطی و اعتمادی بین مشتری و فروشنده را شکل می دهد. کاربری که به روند فروش جنس کالا و همین طور اعتماد به سایت فروشگاهی، خرید خود را انجام می دهد، اگر تجربه خوبی از این خرید به دست آورد مطمئناً باز هم اقدام به خرید اینترنتی می کنند و دیگران را نیز تشویق خواهد کرد که از آن فروشگاه اینترنتی مطمئن خرید کنند.

این موضوع باعث بالا رفتن بازدهی فروشگاه میشود نکته دیگر که فروشگاه ها باید به آن توجه خاصی داشته باشند این است که اطلاعات مشتریان باید محرمانه باشد امروزه با وجود کلاهبرداری ها و سواستفاده های شخصی از اطلاعات افراد فروشگاه ها باید دقت بیشتری داشته باشند و امانت داره اطلاعات مهم مشتریان خود بوده تا بتوانند رضایت حداکثری مشتریان خود را بدست آورند و در بین مردم محبوبیت بیشتری کسب کنند.

آموزش مراحل کاشت هسته خرما

باغبانی و کشاورزی بسیار روحیه بخش اند و افرادی که به این شغل ها مشغولند معمولا بهتر و سالم تر عمر می کنند. اگر شما هم دوست دارید در منزل کوچک خود گیاهی را سبز نمایید با ما همراه باشید.

خرما گیاهی بسیار جالب و البته زیباست. ولی آیا تا به حال با خود اندیشیده اید که خرما را در خانه خود سبز کنید و مراحل کاشت و جوانه زدن هسته خرما را از نزدیک ببینید. آموزش کاشت هسته خرما برای سبزه عید را در پرشین وی ببینید.

مراحل کاشت هسته خرما

خرما میوه ای بهشتی است که در طب سنتی یا در میان مردم از خواص جادویی آن صحبت های فراوانی به گوش می خورد، از خواص ضد سرطانی آن گرفته تا یک منبع مغذی برای رفع خستگی و انرژی بدن، بنوعی شاید یک میوه همه فن حریف محسوب شود.

که در پاسخ به این سوال می توان اینگونه گفت: هسته این میوه نیز همانند خودش خواص شگفت انگیزی را در خود قرار داده است که قابل توصیف نیست.

افرادی که بر اثر حساسیت فصلی یا حساسیت به نور یا دارویی دچار آبریزش چشم شده اند می توانند چند هسته خرما را کوبیده, بجوشانند و آن را بعد از صاف کردن جهت شستشو چشم به کار ببرند.

عده ای بر این باورند که پودر هسته خرما برای افزایش قدرت بینایی نیز کاربرد دارد.

آموزش کاشت هسته خرما

برای اینکار می توان از آن به جای سرمه استفاده کرد.

نحوه سبز کردن هسته خرما را بشناسید

افرادی که در آپارتمان زندگی می کنند می توانند برای ایجاد فضای سبز منزل و کاهش آلاینده های هوا، این دانه ارزشمند را آماده سازی و کشت کنند.

اگر دانه خرما را بدون هیچ مقدمه و آماده سازی در خاک فرو برید احتمال سبز کردن آن کاهش می یابد و یا ممکن است زمان زیادی صرف شود. برای این که دانه خرما در خاک کاشته و سبز شود باید مراحلی را طی کند که در این مقاله به آن اشاره می کنیم.

ابتدا دانه خرما را به کمک چاقوی سر باریک و یا لوله خودکار از خرما خارج کنید.

دانه ها را در آب سرد قرار دهید.

مراحل کاشت سبزه هسته خرما :

تعدادی هسته از یک خرمای کاملاً رسیده را جدا و تمیز کنید.

جوانه زنی هسته خرما چند هفته طول می کشد

هسته ها را به مدت یک هفته درون آب سرد قرار می دهیم و در این مدت هر روز حداقل یک بار آب را تعویض می کنیم.

بعد از این مدت دانه ها را از آب خارج کرده و کاملاً می شوییم و در بین چند دستمال کاغذی مرطوب قرار می دهیم و داخل پلاستیک شفاف می بندیم و در جای گرم و دور از نور مستقیم خورشید قرار می دهیم (ولی در مکانی روشن).

در این مدت نباید اجازه دهیم که دستمال خشک شود و اگر دستمال کاغذی بعد از مدتی از بین رفت اقدام به تعویض آن می کنیم.

به تدریج متوجه خواهید شد که ریشه سفید رنگی از خرما خارج می شود. البته ممکن است این مرحله چند هفته به طول انجامد پس صبور باشید. (جوانه زنی چند هفته طول می کشد)

تکنیک های کاشت هسته خرما

بعد از جوانه زدن هسته ها آن ها را داخل گلدان حاوی خاک تمیز قرار می دهیم ( در اغلب خاک ها رشد دارد) و بر روی آن مشما می کشیم تا رطوبت حفظ شود سپس در مکانی گرم و پر نور قرار می دهیم. در این مدت نباید خاک گلدان خشک شود.

پس از سبز شدن فاصله آبیاری بتدریج افزایش دهید و تا خاک خشک نشده آب ندهید باید گیاهتان را در مکانی با آفتاب ملایم و یا فیلترشده مانند آفتاب پشت پرده توری قرار دهید و یا گیاه را به مکانی روشنتر با نور غیر مستقیم منتقل نمایید.

انتظار نداشته باشید درخت خرمای شما که با هسته کاشته شده خرما بدهد ولی به عنوان یک درخت خرما قشنگ است، امیدوارم بتوانید درخت خرما بکارید و از تماشای آن لذت ببرید.

بهترین منابع کنکور زبان

بهترین منابع کنکور زبان

کنکور زبان در کنار کنکور هنر یکی از رشته های شناور میباشد که دانش آموزان رشته های تجربی-انسان و ریاضی میتوانند در کنار رشته اصلی خود این دو کنکور را انجام بدهند.سطح سوالات کنکور زبان به دلیل مشخص نبودن منابع کنکور زبان دشوار میباشد لذا باید یک زمینه ای قوی در زبان داشته باشید.

بودجه بندی کنکور زبان

عنوان

تعداد سوال

واژگان

15

ریدینگ

20

گرامر

10

کاربرد زبانی

10

کلوز تست

10

ترتیب واژه ها

5

بودجه بندی دروس عمومی

ادبیات فارسی (ضریب4)

25 سوال(زمان پاسخگویی 18 دقیقه)

زبان عربی(ضریب2)

25 سوال (زمان پاسخگویی 20 دقیقه)

معارف اسلامی(ضریب3)

25 سوال (زمان پاسخگویی 17 دقیقه)

زبان انگلیسی(ضریب 2)

25 سوال (زمان پاسخگویی 20 دقیقه)

بدون شک شما نباید دروس عمومی را کنار بگذارید و آن را رها کنید خیلی از داوطلبان از اهمیت این دروس مانند عربی غافل میباشند. بنابراین توجه ویژه ای بر روی این دروس داشته باشید. و منابع زبان عمومی خوبی را انتخاب کنید..

بازار کاری رشته زبان انگلیسی

بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی نسبت به مترجمی سایر زبانها گسترده تر است. دلیل آن هم نیاز روزافزون سازمانها و افراد به این شاخه از مترجمی زبان می باشد. با توجه به شرایط این بازار، اگر دانشجو نتواند در دوره تحصیلی خود قابلیت ها و مهارت های لازم را کسب کند در بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی جایگاهی نخواهد داشت. دانشجو باید در دوره تحصیلی خود ضمن یادگیری کامل مباحث مترجمی ، همت خود را بر مطالعه آثار خارجی و کار عملی ترجمه قرار دهد.

استرس خود را کنار بگذارید

برای موفقیت در کنکور زبان لازم است استرس خود را کنار بگذارید در ادامه لیستی از کارهای به شما میگوییم که بتوانید استرس خود کنار بگذارید

بخندید:سعی کنید در طول امتحان با خنده و آرامش حضور داشته باشید

نترسیدن از افسر:به هیج وجه نباید از افسر امتحان ترس داشته باشید زیر اگر شما مراحل را خوب انجام دهید سخت گیر ترین افسر هم شما را قبول خواهد کرد.

شب کامل بخوابید:شب امتحان خواب کافی داشته باشید تا دچار کسلی نشود زیرا بی حالی و کسلی سبب افزایش بی دقتی و استرس شما میشود.

تمرینات تنفسی: تمرینات تنفسی راحت تر و ساده تر هستند و می تواند در هر زمانی و هر جایی مورد استفاده قرار گیرد و به سرعت کار می کنند.

مثبت فکر کنید:مثبت فکر کنید وقتی برای انجام کاری به خود مطمئن نیستید (مثلاً برای ارائه مطلب یا ملاقات با رییس خود) بهترین کار این است که به یک کار موفق یا یکی از موفقیت‌های گذشته فکر کنید و در این حال، دایماً موفقیت قبلی خود را به یاد آورید. دلیلی وجود ندارد که موفق نشوید.

دوش آب گرم بگیرید: آب گرم برای کاهش استرس مفید است. وقتی مضطرب و عصبی می‌شویم، جریان خون در دست‌ها و پاهای ما کم می‌شود. آب گرم، جریان خون را به حالت اول برمی‌گرداند و بدن را متقاعد می‌کند که در وضع خوبی به سر بده و آمادگی استراحت داشته باشد. به هیچ وجه آب سرد را پیشنهاد‌ نمی‌کنیم. زیرا اثر عکس دارد و مثل واکنش استرس عمل می‌کند. یعنی خون را از دست‌ها و پاها دور می‌کند و در نتیجه ناراحتی بیشتر می‌شود. به عنوان یک روش جایگزین می‌ـوان بر روی دست‌ها آب گرم جاری کرد و تا کاهش تدریجی نگرانی، به این کار ادامه داد.

برای کاهش استرس مثبت‌اندیش باشید: کاهش استرس در این روزها شاید غیرممکن به نظر برسد اما اگر مثبت‌اندیشی را تبدیل به عادتی روزمره کنید، استرس‌تان هم کم‌کم کنترل می‌شود. مثبت‌اندیشی را با تمرین می‌توانید وارد روزهایتان کنید. در ابتدا سعی کنید از هر اتفاقی که در اطراف و برای خودتان می‌افتد یک یا دو نکته مثبت پیدا کنید. این کار را برای شکست‌ها یا اتفاقات بد دقیق‌تر و بیشتر انجام دهید و به ذهن‌تان یاد بدهید که بتواند از درون هر ماجرای بدی، اتفاقات خوب آن را ببیند. با این کار کم‌کم به جای درگیر استرس شدن، نکات مثبت را در هر شرایطی پیدا می‌کنید و ذهن‌تان آرامش بیشتری پیدا می‌کند.

سه راز بزرگ در مورد مریخ و زندگی بر روی آن

مریخ بیشترین سیاره کاوش شده در منظومه شمسی غیر از زمین است. با همه بازدیدکنندگان رباتیک خود در آنجا ، ما دریافته ایم که این جهان بسیار خشک ، سرد و تحت تابش است تا بتواند از انسان نمایان یا مهاجمین شاخک دار که یک بار توسط داستان های علمی تخیلی پشتیبانی می شود ، پشتیبانی کند.

اما سفر به مریخ دریچه ای به گذشته عمیق سیاره سرخ باز کرده است ، زمانی که شرایط برای زندگی مساعدتر بود.

تابستان امسال ، ناسا جدیدترین مریخ نورد خود را با نام "استقامت" (Perseverance) در سفری هفتم ماهه به مریخ پرتاب خواهد کرد. مانند سلف خود ، کنجکاوی ، استقامت در بقایای بستر دریاچه مریخ باستان پایین خواهد آمد. آنچه در آنجا می یابد - همراه با مأموریت های راه اندازی شده توسط چین و امارات متحده عربی - می تواند به ما زمینی ها کمک کند تا درک کنیم مریخ به عنوان یک سیاره جوان حدود چهار میلیارد سال پیش چگونه بود و آیا زندگی روی سطح آن شکوفا شده است یا خیر.

سه رمز و راز مریخی:

اوایل مریخ چقدر قابل سکونت بود؟

چرا مریخ کمتر قابل سکونت شد؟

آیا مریخ اکنون می تواند میزبان زندگی باشد؟

اوایل مریخ چقدر قابل سکونت بود؟

این یک تصویر آرام است: رودخانه ای که به یک دریاچه گسترده می ریزد و حوضه دهانه را پر می کند. امواج در حال ساحل. جمع شدن رسوبات به دلتا. بستر دریاچه که با خاک رس کیک شده است.

این نوع محیط آبی است که ممکن است حیات را پشتیبانی کند و زمانی منظره ای آشنا در مریخ بود.

کن فارلی ، دانشمند پروژه درباره استقامت و یک ژئوشیمیست در انستیتوی فناوری کالیفرنیا گفت: "شواهد موجود در مورد دریاچه ها و رودخانه ها غیرقابل انکار است."

اگرچه مریخ زمانی سیاره ای مرطوب بود ، اما در مورد ریشه ، وسعت و طول عمر اجسام آبی که مدتهاست از دست رفته است ، بحث های اساسی وجود دارد.

كنترل خشم قبل از اينكه خشم شما را كنترل كند

كنترل خشم قبل از اينكه خشم شما را كنترل كند

همه ما مي‌دانيم كه خشم چيست، و همه ما آن را احساس كرده ايم: چه به عنوان يك ناراحتي مبهم و يا به عنوان خشم كامل.

خشم يك احساس كاملا طبيعي، معمولا سالم و انساني است. اما هنگامي‌ كه از كنترل خارج مي‌شود و ويرانگر مي‌شود، مي‌تواند مشكلاتي را به بار آورد- مشكلاتي در كار، در روابط شخصي شما و در كيفيت كلي زندگي شما. و اين مي‌تواند باعث شود احساس كنيد كه در سايه احساسات غير قابل پيش بيني و قدرتمندي هستيد. اين بروشور به منظور كمك به شما در درك و كنترل خشم ارائه مي‌شود.

ماهيت خشمبه گفته چارلز اسپيلبرگر، PhD، يك روانشناس كه متخصص در مطالعه خشم است، "خشم" يك حالت احساسي است كه از نظر شدت از تحريك خفيف تا خشم و خشم شديد متفاوت است. مانند ساير احساسات، با تغييرات فيزيولوژيكي و بيولوژيكي همراه است؛ هنگامي‌ كه شما عصباني مي‌شويد، ضربان قلب و فشار خون شما افزايش مي‌-يابد، همانطور كه سطح هورمون¬هاي انرژي شما، آدرنالين و نورآدرنالين نيز افزايش مي‌يابد. خشم مي‌تواند ناشي از حوادث داخلي و خارجي باشد.

مي‌توانيد نسبت به يك فرد خاص (مانند يك همكار يا ناظر) و يا رويداد (يك ترافيك، يك پرواز لغو شده) عصباني باشيد يا خشم شما ممكن است ناشي از نگراني يا نگراني در مورد مشكلات شخصي شما باشد. خاطراتي از وقايع تروماتيك يا خشمگين كننده نيز مي‌تواند باعث احساسات خشم شود. خشم مي‌تواند سركوب شود و سپس تبديل يا هدايت شود. اين اتفاق زماني مي‌افتد كه شما خشم را در خود نگه مي‌داريد، فكر كردن در مورد آن را متوقف مي‌كنيد، و بر چيزي مثبت تمركز مي‌كنيد.

هدف اين است كه خشم خود را مهار و يا سركوب و آن را به رفتار سازنده‌تر تبديل كنيد. خطر در اين نوع پاسخ اين است كه اگر اجازه بيان بيروني داده نشود، خشم شما مي‌تواند به سمت داخل متمايل شود. تمركز خشم به سمت درون مي‌‌تواند موجب فشار خون بالا يا افسردگي شود.


خشم بيان نشده مي‌تواند مشكلات ديگري ايجاد كند. مي‌تواند منجر به خشم پاتولوژيك، مانند رفتار غير انساني و تهاجمي‌ شود (به طور غيرمستقيم به مردم بتوپيد، بدون اين كه به آنها بگوييد چرا، به جاي اينكه با آنها به صورت مستقيم مواجهه كنيد) يا شخصيتي كه به نظر مي‌رسد همي‌شه تلخ و خصمانه است. افرادي كه به طور دائم ديگران را كوچك مي‌كنند، همه چيز را نقد مي‌كنند و نظرات نومي‌دانه مي‌دهند ياد نگرفته‌اند چگونه به طور سازنده خشم خود را بيان كنند. جاي تعجب ندارد كه آنها احتمالا روابط موفق زيادي ندارند.

خيلي عصباني هستيد و نياز به كنترل خشم خود داريد؟تست‌هاي روانشناختي وجود دارند كه شدت احساسات عصبي را اندازه گيري مي‌‌كنند، چقدر مستعد خشم هستيد و چقدر آن را به خوبي كنترل مي‌‌كنيد. اما شانس خوبي وجود دارد كه اگر شما دچار خشم هستيد، از قبل آن را مي‌دانيد. اگر فكر مي‌كنيد به نحوي رفتار مي‌كنيد كه خارج از كنترل و ترسناك به نظر مي‌رسد، ممكن است نياز به كمك براي يافتن راهي بهتر براي مقابله با اين احساس داشته باشيد.


براي كنترل خشم خود آماده هستيد؟

با در نظر گرفتن اين 10 راهنمايي مديريت خشم شروع كنيد.
1. قبل از صحبت كردن فكر كنيد
در گرماي لحظه، گفتن چيزي كه بعدا از ان پشيمان شويد، آسان است. چند لحظه قبل از اينكه هر چيزي را بگوييد، افكار خود را جمع كنيد و اجازه دهيد ديگر افراد درگير در اين وضعيت نيز همين كار را بكنند.

2. هنگامي‌ كه آرام شديد، خشم خود را بيان كنيد
به محض اينكه توانستيد به وضوح فكر كنيد، احساس سركوب شده خود را به شيوه‌اي جسورانه اما غيرتقابلي بيان كنيد. نگراني‌ها و نيازهاي خود را به وضوح و مستقيم، بدون آسيب رساندن به ديگران و يا تلاش براي كنترل آنها، بيان كنيد.

3. كمي‌ ورزش كنيد
فعاليت فيزيكي مي‌‌تواند به كاهش استرسي كه باعث عصبانيت شما مي‌‌شود كمك كند. اگر احساس مي‌‌كنيد كه خشم شما افزايش يافته است، به يك پياده روي سريع و يا دويدن برويد، و يا زماني را براي انجام ساير فعاليت‌هاي لذت بخش فيزيكي بگذاريد.

4. يك زمان استراحت به خود بدهيد
زنگ تفريح فقط براي بچه‌ها نيست. در طول روزهايي كه پر استرس هستند، استراحت‌هاي كوتاهي را به خود بدهيد. چند لحظه زمان آرام ممكن است به شما كمك كند احساس راحتي بيشتري براي آمادگي براي مقابله با انچه پيش رو داريد بدون تحريك و يا عصباني شدن داشته باشيد

5. راه حل هاي ممكن را شناسايي كنيد
به جاي تمركز بر روي آنچه كه شما را ديوانه مي‌كند، بر روي حل و فصل مسئله كار كنيد. آيا اتاق كثيف كودك شما شما را ديوانه مي‌كند؟ در را ببنديد. آيا همسرتان هر شب براي شام دير مي‌‌كند؟ بعد از ظهر درست كردن غذا را ديرتر برنامهريزي كنيد يا موافقت كنيد چند بار در هفته تنهايي غذا بخوريد. به خودتان يادآوري كنيد كه خشم هيچ چيزي را برطرف نمي‌¬كند و تنها مي‌تواند آن را بدتر كند.

6. براي تخليه خشم و استرس از شوخي و طنز استفاده كنيد
روشن شدن مي‌تواند به تنش‌هاي ناگهاني كمك كند. از طنز استفاده كنيد تا به شما كمك كند با آنچه كه شما را عصباني مي‌¬كند و احتمالا انتظارات غير واقعي كه از روند امور داريد روبرو شويد. از طعنه و كنايه اجتناب كنيد - اين مي‌تواند احساساتتان و همه چيز را بدتر كند.

7. مهارت هاي آرامش بخش را تمرين كنيد
هنگامي‌ كه عادت‌هاي خلق و خويتان فوران مي‌كند، مهارت‌هاي آرامش را به كار ببريد. تمرينات تنفس عمي‌ق را پياد كنيد، يك صحنه آرامش بخش را تصور كنيد، يا يك كلمه يا عبارت آرامش بخش مانند «آسان بگير» را تكرار كنيد. همچنين مي‌توانيد به موسيقي گوش دهيد، در يك مجله بنويسيد يا چند حركت يوگا را انجام دهيد - هر آنچه كه براي تشويق آرامش لازم است.

8. بدانيد چه وقتي لازم است به دنبال كمك باشيد
ياد گرفتن كنترل خشم گاهي اوقات براي همه چالش است. اگر خشم شما از كنترل خارج مي‌¬شود، باعث مي‌¬شود كارهايي انجام دهيد كه پشيمان شويد يا به اطرافيانتان آسيب برسانيد به دنبال كمك براي مسائل خشمتان باشيد.

انسان های پرنده در آسمان شهر نیویورک

جمعه ی هفته ی قبل شهروندان نیویورکی سه نفر را دیدند که بر فراز آسمان منهتن در حال پرواز هستند. آن ها که به نظر می رسید مستقیما از کمیک بوک ها به بیرون پریده اند، تبلیغی زیرکانه برای فیلم Chronicle بودند. این فیلم دو روز دیگر اکران می شود. آن سه نفر انسان نیستند بلکه هواپیماهای کنترل از راه دور نسبتا پیچیده ای هستند که مخصوص این کار طراحی شده اند.

http://rozup.ir/view/3183739/timthumb-c.jpg

داستان فیلم درباره ی سه دانش آموز دبیرستان است که کشف می کنند قدرت های فرابشری مانند پرواز دارند. استدیو برای انجام این کار به سراغ کمپانی Thinkmodo که در این جور کارها تخصص دارد رفت. در گذشته آن ها ویدیویی برای فیلم Limitless ساخته بودند که از تلویزیون واقع در میدان تایمز در نیویورک پخش شد. فیلم Limitless درباره ی قرصی به نام NZT است که به انسان اجازه می دهد از تمام ۱۰۰% مغزش استفاده کند. ویدیوی ساخته شده تبلیغی برای قرص NZT بود ولی آن زمان کسی نمی دانست که مربوط به فیلم Limitless است!

جیمز پرسلی یکی از پایه گذاران کمپانی Thinkmodo گفت از طرف استدیوی فاکس قرن بیستم با او و همکارش مایکل کریویکا تماس گرفتند و پیشنهاد یک طرح تبلیغاتی زنده برای فیلم Chronicle را دادند. انجام این کار تنها سه هفته ی پیش تایید شد. آنها سه ماکت هواپیما ساز از اورگون، پنسلوینیا و نیویورک استخدام کردند تا این سه هواپیما و دو هواپیمای جایگزین را بسازند.

پرسلی گفت هواپیما ها بسیار پیچیده هستند، از الیاف کربن ساخته شده اند، با باتری کار می کنند و هر کدام از ۲۰۰ قطعه جداگانه تشکیل شده اند. اشخاص پرنده یک متر و هشتاد سانتی متر قد داشتند و وزن هر کدام یک کلیوگرم و ۸۰۰ گرم بود. هواپیما ها در طول یک هفته ساخته شدند که تقریبا نصف زمانی است که برای ساخت همچین هواپیماهایی لازم است.

پرسلی دقیقا نگفت اشخاصی که هواپیما ها را کنترل می کنند چه کسانی هستند ولی گفت که آن ها عضو آکادمی آیرودینامیک ماکت سازی هستند و مهارت های بسیار شگفت انگیزی دارند. آن ها قبل از این که هواپیما ها را در نیویورک پرواز بدهند، دو روز در لانگ آیلند تمرین کردند. هر کدام از این هواپیما ها ۶ دور اطراف رودخانه ی هادسون گشتند که هر کدام به خاطر کمبود باتری ۵ دقیقه طول کشید. یکی از آن ها در رودخانه سقوط کرد که به وسیله ی گشت بندر نیویورک بیرون کشیده شد.

برخلاف ویدیوی Limitless که دلیل اصلی آن پس از فراگیر شدن در اینترنت آشکار شد، این ویدیو دقیقا نشان می دهد که این کار چگونه انجام شده است.

بهترین روش برای برش استیل

بهترین روش برای برش استیل

استیل نوعی آلیاژ از ترکیب آهن و کربن می باشد که مقدار عنصر کربن در حدود دو درصد از جرم این فلز را تشکیل میدهد. به دلیل استحکام و انعطاف پذیر بالای استیل ، این فلز در صنعت کاربردهای فراوانی دارد.

بهترین روش برای برش استیل

در ادامه به روش هایی از برش استیل اشاره می کنیم.

برش فلزات به دو روش مدرن و سنتی انجام می گیرد. استیل را می توان با روش های مختلفی همانند فرزکاری ، هواگاز، سنگ زنی ، سمباده زنی ، گیوتین ، پلاسما، لیزر و واترجت برش داد. استفاده از برش پلاسما برای استیل 0.5 تا 170 میلی متر مناسب می باشد. این روش از روش هواگاز بهتر و کیفیت بالاتری دارد و علاوه بر این ها روش پلاسما از روش هواگاز سرعت بالاتری نیز دارد. ولی استفاده از روش پلاسما معایبی نیز دارد از آن قبیل می توان به این مورد اشاره کرد که پلاسما برای محیط زیست بسیار مضر است و برای بدن انسان و طبیعت بسیار خطرناک می باشد. همچنین در صورت خرابی تعمیرات سخت و پر هزینه ای دارد و در کل برش پلاسما هزینه های بالایی را در بر می گیرد. همچنین روش برش پلاسما امواج صوتی مضری تولید می کند که علیرغم اینکه انسان آن را متوجه نمی شود ولی به گوش بسیار آسیب می رساند.

برشکاری ورق استیل با لیزر

در برشکاری با لیزر یک پرتوی لیزر که معمولا نادیدنی است، در منبع تولید لیزر ایجاد می شود و توسط آینه ها به سمت نازل برش هدایت و توسط یک لنز متمرکز می شود. فاصله لنز نسبت به محل ورق قابل تنظیم می باشد تا بتوان نقطه کانونی پرتو را در ارتفاع مناسب دریافت کرد. پرتوی قوی نور به سرعت دمای قطعه کار را بالا می برد و ماده را ذوب می کند. در این روش یک جت گاز، مواد را از ناحیه برش بیرون زده و یک برش پیوسته به وسیله حرکت پرتوی لیزر ایجاد می شود. گاز کمکی (گاز برش) جهت محافظت و خنک کردن لنز و همزمان جهت کنار زدن ماده ذوب شده از شیار برش استفاده می شود.

بهترین روش برای برش استیل

مزایای برشکاری ورق با لیزر

به طور کلی می توان برشکاری ورق با لیزر را به صورت زیر بیان کرد:

۱سرعت بالا برش در مقایسه با سایر روش ها، به عنوان مثال یک لیزر CO2 1500 وات می تواند فولاد نرم با ضخامت ۲ میلی متر را با سرعت ۷٫۵ متر بر دقیقه برش دهد.

۲در بیشتر موارد اجزای برش بعد از برش بدون هیچ عملیات اصلاحی، بلافاصله آماده کاربرد است.

۳پهنای برش (پهنای شیار) بسیار باریک است (بین ۰٫۱ تا ۱ میلی متر). قطعات دارای جزئیات و شکل های پیچیده بدون محدودیت و نگرانی از حداقل شعاع داخلی که توسط فرزکاری و سایر روش های ماشین کاری مشابه تحملی می شود، قابل ایجاد است.

۴فرایند به طور کامل قابل کنترل توسط ماشین های CNC است. این مزیت همراه با عدم ضرورت به کار بردن آرایش پیچیده جیگ ها به این معنی خواهد بود که به طور مثال تغییر عملیات برش از محصول الف از جنس فولاد به محصول ب از جنس پلیمر در کسر دقیقه انجام می پذیرد.

۵اگرچه برش لیزر یک فرایند حرارتی است، منطقه حقیقی که توسط لیزر گرم می شود بسیار کم است و بخش عمده ماده گرم شده از محل برش خارج می شود بنابراین مقدار گرمای ورودی به حجم ماده بسیار کم است. HAZ بسیار کوچک است و از اعوجاج اجتناب می شود که برای برش فلز استیل برای ساخت تابلو مناسب می باشد.

۶این فرایند یک فرایند بدون تماس است، به این معنی که قطعه کار نیاز به گیره بندی پیچیده ندارد و کافی است زیر پرتو موقعیت دهی شود. مواد انعطاف پذیر و بسیار نرم می توانند با دقت فوق العاده بریده شوند و در حین برش جا به جا نشوند.

۷باریکی عرض شیار و عدم وجود نیروهای مکانیکی بر روی ورق تحت برش: طراحی و چینش قطعات تولیدی بر روی ورق می تواند بسیار نزدیک به یکدیگر باشد. بنابراین دورریز مواد می تواند به حداقل برسد. در بعضی موارد این مزیت تا آن جا پیش می رود که هیچ دور ریزی بین قطعات مجاور نیست.

۸اگرچه سرمایه اولیه برای تهیه ماشین برش ورق با لیزر قابل توجه است، هزینه کارکرد و عملیات دستگاه کم است. همانند روش های برش مکانیکی تیغه یا ابزار خاص گران و مصرف شونده ای نیاز نخواهد بود.

۹محیط کار تمیز بوده و کارایی بالاست و رضایت کارکنان را در پی دارد و با روش های تولید دیگر قابل رقابت شدید است.

۱۰ ماشین برشکاری ورق با لیزر در مقایسه با بسیاری دیگر از روش های برش مکانیکی بسیار امن است.

منبع : تابلو الماس

آهنگ پیشواز مذهبی همراه اول

کد آهنگ پیشواز همراه اول مذهبی

کد آهنگ پیشواز مداحی همراه اول

آهنگ پیشواز همراه اول امام حسین

آهنگ پیشواز مذهبی همراه اول

مجموعه کامل کدهای آهنگ پیشواز همراه اول مخصوص محرم

کد مورد نظر را به شماره ۸۹۸۹ اس ام اس کنید در صورت مشکل با ۰۹۹۹ تماس بگیرید


کدهای آوای انتظار همراه اول برای محرم

بنی فاطمه: لک لبیک ۱۰۲۰۶ .

عمو عباس ۱۰۱۰۶ .

بیا تا سیب سرخ رو بو کنیم ۱۰۲۰۵ .

بگو بابا ۱۰۲۱۰ .

بوی سیب ۱۰۱۰۹ میرداماد : لبیک یا حسین ۱۰۲۱۸ .

فاطمه یعنی تمام هستیم ۳۰۰۸۰

کد آهنگ پیشواز محرم طاهری

عمو حسین جانم ۱۰۱۷۵ .

حی علی العزا ۱۰۲۱۱ .

حسین فرزند پیغمبر ۱۰۱۸۱ .

تازه مهمان رقیه ۱۰۱۸۷ .

به خدا دنیا رو نمی خوام ۱۰۱۹۱ .

آقام آقام ۱۰۲۰۹ .

آبروی عالم ۱۰۱۷۲

هلالی: حیدر بابا ۱۰۲۰۲

جواد مقدم مداحی ۱۰۱۴۸

اکبری: مادرم فاطمه ۳۰۰۷۳

سلام بابا دیگه بی جوابه ۳۰۰۷۱

کد آهنگ پیشواز محرم علیمی

یاد چوب خیزران ۱۰۲۰۷ .

ارغوانم ۳۰۰۸۱ .

غروب مدینه چه دلگیره ۳۰۰۸۲ .

تو نفس میزدی من ز نفس افتادم ۳۰۰۸۳ .

تو به طوفان بلا نوحم بودی ۳۰۰۸۶ .

آرام جان لیلا ۱۰۲۰۸

کدهای آهنگ پیشواز محمود کریمی

قشنگترین بابای دنیا ۱۰۱۱۱ .

شب تاره ۱۰۱۹۰ .

چشمام به چشم تو ۱۰۱۹۷ .

یا لیتنی کنا معک ۳۰۲۴۲ .

پرستوی سفیدم ۱۰۱۸۶ .

ندیدمت این غصه کم نیست آقا ۱۰۱۸۵ .

میروم به آخرین سفر ۱۰۱۸۴ .

من نمردم که تو تنهایی ۱۰۱۹۹ .

مرو قرار حیدر ۳۰۰۷۵ .

ماهم برون فتاده ۱۰۱۸۲ .

مادر جوونم ۳۰۰۷۶ .

غضب نگاهش حیدریه ۱۰۱۸۰ .

عشق یعنی ۱ ۳۰۰۷۷ .

عشق یعنی ۲ ۳۰۰۷۸ .

زینب سنه قربان ۱۰۲۰۰ . دو بچه شیر ۱۰۱۹۸ .

دل سوختگان ۱۰۱۸۹ .

جای گل یاس گلدونه ۳۰۰۷۴ .

به دلم برات شده ۱۰۱۷۷ .

به خدا با دست بسته ام ۱۰۱۷۸ .

ابوالفضل شیرین ترین یار حسین ۱۰۱۷۳ .

آقام علی مظلومه ۱۰۱۷۴

منبع آهنگ پیشواز محرم https://www.alamto.com/pishvaz-music-muharram-month-mci.html

1234
last